אינדקסאינדקס  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

Share | 

New spinner in town

Go down 
מחברהודעה
Stangaxd

מספר הודעות : 1

הודעהנושא: New spinner in town   Fri Jan 09, 2009 3:19 am

אפילו שפורומים האלה לא הכי פעילים כרגע לא מזיק לכתוב פה, וגם כמובן חשוב שיכירו כל ספינר חדש שמצטרף. אז הניי ההיכרות:

שלום לכולם! לאלה שמכירים ולאלה שפחות. אני גדעון (תקראו לי גידי) מחיפה. בן 17 וחצי. התחלתי לסובב לפני חודש וכמה ימים פחות או יותר~ אני בנוסף לזה חבר בלהקה תה אופורי (www.myspace.com/teofori). אני בסיסט כבר 3 וחצי שנים בערך, אבל אל תצפו לגדולה - אני הפסקתי ללמוד לפני יותר משנה ולא ממש התקדמתי, אבל בכל זאת אני מחשיב את עצמי לבסיסט הגון ^^
אהמ מעבר לזה אני יכול להשוויץ קצת ולשמוח בעובדה שעברתי טסט ראשון ויש לי רישיון כבר בלי מלווה ואוטו שאני יכול לקרוא לו שלי, אז אם מישהו אי פעם צריך להתנייד אני יעיל במובן הזה. ואממ אממ אממ... לא יותר מידי, אני לא כ"כ מעניין Razz.

מה שאני יכול לעשות אחרי חודש:
Charge (rev
(inverse) Sonic (rev
TA (rev and harmonics
FingerPass (rev
(inverse) Twisted Sonic (rev
Warped sonic (rev
Neo Sonic
Tipped Sonic reverse (Can't do normal yet
Double Charge
Demon's Sonic
Triangle pass T12
Shadow still
Figure 8 - Infinity - Extended infinity - Double infinity
TF charge (rev
FL TA (rev
Extended TA

וזהו. לא נראלי אני שוכח משהו...

הקומבו הראשון שלי(תודה רבה לThewave שעזר לי לסדר אותו כמו שצריך!):
Demon’s Sonic -> Pass 12-23 -> Twisted Sonic 23-12 -> TA T1-T1 -> TA rev T1-23 -> Inverse Sonic 23-12 -> Sonic reverse 12-23 -> Twisted Sonic Reverse 23-34 -> Warped Sonic Reverse 34-23 -> Inverse Twisted Sonic 23-12 -> Neo Sonic 12-T1 -> TF Charge Reverse -> FL TA Reverse -> Extended TA T1-12 -> Charge 12 -> Double TA.

וממשיך ללמוד ולעבוד על זה.

טוב אז ביי ומקווה לראות אותכם במציאות Smile
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
Thewave

מספר הודעות : 74

הודעהנושא: Re: New spinner in town   Mon Feb 09, 2009 5:18 am

Smile אתה כבר מצליח לעשות את הקומבו?
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש

New spinner in town
חזרה למעלה