האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P=

Go down 
4 posters
מחברהודעה
Mayhem

Mayhem

מספר הודעות : 43

יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P= Empty
הודעהנושא: יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P=   יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P= EmptyFri May 30, 2008 2:57 pm

אם מישהו חושב שהוא מתאים לנהל קטגוריה בפורום , הוא מוזמן lol!
חזרה למעלה Go down
Thewave

Thewave

מספר הודעות : 74

הודעהנושא: Re: יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P=   יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P= EmptySat May 31, 2008 7:38 am

תלביש עלי משהו ^^
מודינג זה הצד החזק שלי.
חזרה למעלה Go down
Resonance
ההולנדי המעופף
ההולנדי המעופף
Resonance

מספר הודעות : 92

הודעהנושא: Re: יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P=   יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P= EmptySun Jun 01, 2008 8:01 am

הצעה קטנה בולי, למה שלא נעשה כמו בפורומים אחרים למשל, שבהם במקום שכל מנהל ינהל קטגוריה אחת, יהיו מספר מנהלים שישלטו על כל הקטגוריות בו זמנית?

אני בכל אופן אשמח לנהל ^^" ובמידה ותחילט שההצעה מלמעלה היא לא ריעון טוב, אני אערוך מיד עם קטגוריה מתאימה P:
חזרה למעלה Go down
Teatime
Admin

מספר הודעות : 48

הודעהנושא: Re: יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P=   יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P= EmptySun Jun 01, 2008 10:55 am

QuestionMark כתב:
הצעה קטנה בולי, למה שלא נעשה כמו בפורומים אחרים למשל, שבהם במקום שכל מנהל ינהל קטגוריה אחת, יהיו מספר מנהלים שישלטו על כל הקטגוריות בו זמנית?

אני בכל אופן אשמח לנהל ^^" ובמידה ותחילט שההצעה מלמעלה היא לא ריעון טוב, אני אערוך מיד עם קטגוריה מתאימה P:

כן זה הרבה יותר הגיוני. זה לא שכל חלק הוא ממש פורום בפני עצמו שצריך מודרטור פרטי לכל חלק. אני אקדם אותך ואת ירדן למודרטורים כלליים.
חזרה למעלה Go down

יש לכם היזדמנות לנהל קטגוריה מאגניבה בפורום P=
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1